Александр Андросов.
Команда Зеленского в ОдессеНа этой странице Вы можете найти информацию о Александр Андросове - Официальном представителе команды Зеленского в Одессе.

Официальный представитель Зе!команды в Одессе

Биография Александра на Википедии!

Команда, знайомтесь!

Александр Андросов — представник Зе!команди в Одесі. Уже два тижні він успішно очолює команду в своєму місті, швидко вирішує всі питання та поставлені завдання. Він чудово знає, які негаразди непокоять місто і коли це врешті-решті зміниться; як правильно скоординувати людей та вирішити будь-яку проблему. Кайф!

Ми зробили правильний вибір. Зробіть і ви правильний вибір — приєднуйтесь до Зе!команди!


Іноді очевидні речі для одних, виявляються абсолютно невідомими для інших. Тому хочемо розповісти докладніше про главу представництва Зе!Команди в Одесі — Олександра Андросова. Почати можна з ознайомлення його сторінки у Вікіпедії, ось посилання:

https://bit.ly/2GwPHQW

Продюсер і ведучий програми «Що? Де? Коли?» на українських телеканалах. Продюсер програми «Брейн-ринг». Заснував в Одеci перший в Украïнi простiр iнтелектуального розвитку «Iнтелект-клуб №1».
Олександр все життя прожив в Одесi.
Їхнє знайомство з Володимиром Зеленським налічує довгі роки, так що цей вибір можна назвати очевидним. Олександре, зробимо це разом?

#зробимоцеразом #зекоманда
#одеса #одесса