Администраторам сообществДля тих, хто створює спільноти на підтримку Зе!команди.

Більше 1000 спільнот і каналів на підтримку Зе! ВЖЕ створено в соціальних медіа (Facebook / Instagram / Telegram / Viber). У нашої команди є свої принципи і правила, яких ми дотримуємося. Наприклад, не поливати брудом опонентів, говорити лише підтверджену інформацію тощо.

Кожен із вас (незалежно від того, чи у вас 5 людей в спільноті, чи 30 000) — лідер думки, тому що у вас є канали комунікації, які впливають на інших людей. І тепер ви відповідальні за те, що говорите в середині своїх спільнот.

Для того, щоб ви швидко отримували підтверджену інформацію та зворотній зв‘язок від офіційної команди — ми пропонуємо зібратись усім адміністраторам в одному Telegram-чаті.

Заповніть коротку анкету та отримайте запрошення до чату.
Посилання на анкету: https://ze2019.com/admins

Продовжуйте створювати свої власні спільноти на підтримку Зе!команди, для нас це НАДЗВИЧАЙНО важливо!

Дякуємо за ваш час та віру! На зв‘язку!


Для всіх, хто створив чи створює спільноти на підтримку Зе!

По-перше — це реально круто і ми кайфуємо від того, що ви виявляєте сміливість, готові показувати свою точку зору і допомагати команді освітлювати новини! Вже створено більш ніж.. (ви певно не очікуєте) ДВІ ТИСЯЧІ спільнот в соціальних медіа і кожного дня ми отримуємо запити про можливість створювати товариства. Але, по-друге — ми маємо свої принципи та правила, яких безперечно дотримуємось: говоримо лише офіційно підтверджену інформацію, не пишемо негатив про опонентів, не використовуємо здогадки тощо. Адже наші думки сприймає кожна людина, що підтримує спільноту, а отже адміністратор являється лідером думки.

Для того, щоб ви швидко отримували підтверджену інформацію для своєї спільноти, миттєво освітлювати її та мали зворотній зв‘язок від офіційної Зе!команди — ми збираємо усіх адміністраторів в одному Telegram-чаті. Щоб долучитись до чату, треба заповнити анкету https://bit.ly/2FdjOwS і отримати посилання. Продовжуйте створювати свої власні спільноти на підтримку Зе!, для нас це важливо, адже разом ми зможемо запобігти розпуску фейкових новин та викладати лише офіційну інформацію! Дякуємо та на зв‘язку!