Павел Халимон - Официальный представитель Зеленского в ЧерниговеЮрист. Аграрий. Директор ТОВ*Агро-Хаус*

Инстаграм Павла - https://www.instagram.com/thepoly2019/

Представник нашої Чернігівської області Халімон Павло Віталійович (https://www.facebook.com/PavloKhalimon), 35 років, підприємець. Робить усе, щоб Україна була успішною! Долучайтесь до Зе! команди! Зробимо це разом!

Дорогі друзі!

Офіційно долучаюсь до "ЗеКоманди".
Це проект нової політичної якості, завданням якого є досягнення якісних змін - таких, які остаточно завадять поверненню у минуле.

В.Зеленський - патріот, який вірить в народ України, його розум і мудрість, у здібність громадян брати участь у керуванні державою! Він - перспективний і порядний, здатен мобілізувати наші покоління, та повернути старшим віру у власні сили. Чітко усвідомлюю, що багато кандидатів відповідають таким якостям, але Нам потрібна перемога, не хочу втрачати ще п"ять років на тупцювання у тому самому болоті. Обридлі одні й ті самі, які роками ротуються з опозиціі у владу. Втомлений від брехні про перемогу, так і від плачу про зраду! Для мене важливо і маю велику честь - працювати на перемогу В.Зеленського. Висловлюю слова вдячності всім , хто готовий підтримати мій вибір. Вірю в "Зе", вірю в Україну!
Зробимо це разом!