Володимир Зеленський зустрівся
з Ребеккою Гармс28 лютого кандидат на посаду Президента України Володимир Зеленський зустрівся з однією з найвідоміших німецьких політиків, депутаткою Європейського парламенту, співголовою фракції «Зелені – Європейський вільний альянс» Ребеккою Гармс. Він подякував пані Гармс за підтримку України у протистоянні з Росією, зокрема, щодо санкцій і зупинення проекту «Північний потік-2». Також кандидат у президенти розповів про можливі шляхи протидії російській агресії та звільнення окупованих територій. Ці питання будуть серед його головних пріоритетів у разі перемоги на виборах.

Крім цього, учасники зустрічі обговорили майбутнє волевиявлення. Володимир Зеленський поінформував про численні випадки підкупу виборців і застосування адміністративного ресурсу з боку влади. За його словами, існує ризик того, що волевиявлення не буде вільним і справедливим.

Ще однією темою розмови було скасування кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.
Як відомо, Володимир Зеленський разом із експертами напрацьовує пропозиції для боротьби з корупцією, щоб жоден нечистий на руку чиновник не уникнув відповідальності.

Нагадаєм, раніше Володимир Зеленський провів зустрічі з директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон, постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні Йостою Люнгманом, спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером і послом США Марі Йованович.