Володимир Зеленський зустрівся з постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні Йостою Люнгманом.Всім привіт!
Маємо свіжі новини.

Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський зустрівся з постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні Йостою Люнгманом.
 
Під час зустрічі 23 лютого йшлося про співпрацю України з МВФ. Володимир Зеленський наголосив на важливості продовження такої співпраці для подальшого покращення економічної ситуації в країні, притоку інвестицій та підвищення стандартів життя громадян.
 
Володимир Зеленський також поінформував Йосту Люнгмана про основні положення своєї передвиборчої програми та перші кроки в разі, якщо його буде обрано Президентом України. Серед іншого це встановлення верховенства права, реформа органів прокуратури та сектора безпеки, викорінення корупції, ініціювання земельної реформи, забезпечення стабільності банківської системи і незалежності роботи НБУ.
 
Нагадаємо, Володимир Зеленський також провів зустрічі з директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен та Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон.


Тиждень крутих зустрічей. Володимир Зеленський.

Цього тижня Володимир Зеленський провів серію зустрічей, які стосуються подальших планів розвитку країни в разі його перемоги на президентських виборах.

Зустріч 1

Представник Світового банку за допомогу Україні, Білорусі та Молдови  — Сату Кахконен

У забезпеченні макроекономічної стабільності, реалізації низки реформ в сфері протидії корупції (сприяння у впровадженні електронних декларацій, створенні Антикорупційного суду):
— запуск ринку землі;
— сприяння у проведенні медичної реформи;
— фіскальна реформа;
— реальна реформа газового сектора;
— запуск доступного кредитування в Україні.

Зустріч 2️

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон/перший радник посольства Франції — Крістофом ле Ріголером
 
Під час зустрічі обговорили співпрацю між Україною та Францією, а також окреслили перші кроки Володимира Зеленського на посаді Президента України.
 
Серед своїх ключових завдань Зеленський назвав:
— встановлення європейських стандартів життя у країні;
— забезпечення стабільної роботи демократичних інститутів;
— подолання корупції.

Зустріч 3️

Спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні — Курт Волкер

Курт — блискучий дипломат і друг України. Зустріч була важливою і змістовною. Був радий знову бачити пані посла Марію Йованович, з якою ми вже неодноразово зустрічалися. Подробніше...

Досягли повного взаєморозуміння з усіх питань. Все буде Україна!