Володимир Зеленський з послом Франції в Україні Ізабель ДюмонІ знову круті зустрічі: Володимир Зеленський з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон та першим радником посольства Франції Крістофом ле Ріголером.

Під час зустрічі 23 лютого ми обговорили двосторонню співпрацю між Україною та Францією, а також окреслили перші кроки Володимира Зеленського на посаді Президента України.

Серед своїх ключових завдань Зеленський назвав:
— встановлення європейських стандартів життя у країні;
— забезпечення стабільної роботи демократичних інститутів;
— подолання корупції.
У цьому для України буде дуже доречною допомога французьких експертів, адже система антикорупційних органів в Україні схожа на французьку.

Пані Ізабель Дюмон дуже приємно наголосила на важливості зусиль України в боротьбі з корупцією, адже від цього явища страждають і платники податків у ЄС, оскільки Україні надається фінансова допомога з боку Євросоюзу та міжнародних організацій.

Зеленський зазначив, що існує загроза можливого спотворення результатів виборів в Україні. Посол Франції наголосила на важливості забезпечення чесного та демократичного волевиявлення і запевнила, що Франція делегуватиме своїх спостерігачів на вибори Президента України 31 березня 2019 року.

Більш того, велику увагу приділили питанню звільнення окупованих територій, зокрема продовженню співпраці у Нормандському форматі.

Далі — більше!