Тезисы и идеи команды Зеленского

Команда Зеленского


Усі пам'ятають роман Гоголя «Мертві душі»? Так от, вони не лише в творі, тепер вони часто з'являються і у списках виборців!

Хто вони — «мертві душі»? Це імена померлих у Державному реєстрі виборців, які мають бути виключені, але... На все є своє «але». Цей факт дуже підвищує ймовірність фальсифікацій на виборах!

Часто таке виявляють родичі померлих. Тому якщо ви виявили факт, що ім'я померлої особи внесено до списку виборців — необхідно взяти свідоцтво про смерть та написати заяву до Державного реєстру виборців.

Це допоможе провести чесні вибори! Зберігайте пост та розшарте друзям!

Складно уявити, як ми раніше жили без інтернету, потім без мобільного інтернету, без сенсорних телефонів і інших чудес техніки. Ті часи безповоротно залишилися у минулому. Дуже хотілося, щоб слово корупція, особливо в тому масштабі, яка панує в країні зараз, також не змогла пережити 2019 рік. Проводжання призначимо на 31 березня! https://www.facebook.com/ze2019official/
#ЗробимоЦеРазом

Мабуть, кожен думав про те, що круто було б мати двійника. Але ж НЕ у списках виборців!

Багато хто стикається з тим, що в списках є дублікати людей, які мають аналогічне ім'я або прізвище, відрізняються лише ініціали або дата народження. Таким чином, виборці знаходять у списках не тільки себе, але і свої «варіації». Так НЕ МАЄ бути!

Якщо під час перевірки ви виявили такий факт — необхідно звернутися до Державного реєстру виборців. Чому це так важливо? Дублікати людей у списках підвищують імовірність фальсифікацій.

Ми за чесні вибори! Зберігайте пост та надсилайте друзям ! Все має бути прозоро!