Команда Зеленского в ГерманииНа этой странице Вы можете найти список официальных интернет сообществ команды Зеленского в Германии. Здесь проживает более 250 000 выходцев из Украины, для большинства которых судьба нашего государства небезразлична.

Официальная страница в Facebook - https://www.facebook.com/ze2019officialGermany/

Официальная страница в Instagram - 

Официальная страница в Telegram - 

Ми підготували адреси виборчих дільниць, які міста до них належать і як швидко до них дістатися:

Консульський відділ Посольства України Берлін
Берлін, Бранденбург, Саксонія-Ангальт, Саксонія, Тюрингія, Мекленбург-Передня Померанія

Консульський відділ Посольства України Гамбург
Шлезвіг-Гольштейн, Гамбург, Бремен, Нижня Саксонія

Консульський відділ Посольства України Дюссельдорф
Північний Рейн-Вестфалія

Консульський відділ Посольства України Мюнхен
Баварія, Баден-Вюртемберг

Консульський відділ Посольства України Франкфурт Майн
Гессен, Рейнланд-Пфальц, Саар http://bit.ly/2EiQKRD У попередньому пості ми писали, як проголосувати за межами України!


Понад 250 000 українців перебувають на території Німеччини. Ми хочемо вам бути корисними, тому розповідаємо, куди звертатися, якщо у вас виникають питання. Ми створили для вас візитівку-перелік усіх Представництв у Німеччині у форматі А4 і за ким вони закріплені. Безкоштовно завантажте та збережіть у себе на комп'ютері чи телефоні http://bit.ly/2EBSxmu


Ми отримуємо багато запитань про голосування з-за кордону. Так, це реально! Ми склали пам'ятку для українців, які живуть за кордоном і хочуть скористатися своїм безцінним правом виборця:

1. Потрібно перевірити своє прізвище в списках виборців. Зробити це можна:
— онлайн (відвідавши сайт drv.gov.ua і зареєструвавши «Особистий кабінет», інформація про присутність у списку виборців надійде протягом доби);
— особисто (прибути в закордонну дипломатичну установу України за місцем проживання і подати письмовий запит, у цьому випадку при собі потрібно буде мати закордонний паспорт).
2. Якщо прізвище в списках є, адреса проживання зазначена коректно, ви можете спокійно віддати свій голос за свого Президента! Перелік утворених на постійній основі закордонних виборчих дільниць України з їхніми номерами: https://mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2520.
3. Якщо ви помітили, що інформація неточна, необхідно звернутися особисто або надіслати поштою документи до закордонної дипломатичної установи України для взяття на консульський облік (не пізніше, ніж за 5 днів до голосування).

Можливості відкриті. Приєднуйтеся, ставте питання, які вас цікавлять. Ми обіцяємо відповісти кожному.

Зробимо це разом!Официальный представитель Зе!команды в Германии - Игорь Панков

Facebook страничка Игоря

Официальная страничка команды Зеленского в - https://www.facebook.com/ze2019officialGermany/

Привіт! Мене звуть Ігор!
Я — офіційний представник Зе!команди у Німеччині і я — українець, але вже 28 років живу в Німеччині. В Німеччині крім мене живуть ще 250 000 українців. І нам не байдуже майбутнє Батьківщини.

Саме тому я вирішив не стояти в стороні, а допомагати вирішити долю рідної України за кордоном

Я закликаю всіх українців об'єднуватися, піти на виборчі дільниці та зробити свій вибір. Лише разом ми можемо допомогти збудувати “Країну мрії”.
Зробимо це разом!

Кликабельная карта сообществ Зе!команды

Ze2019.com RSS лента Главная страница Зе!Офисы Программа Зеленского Администраторам #Яклоун челлендж Facebook Зе!команды Instagram Зе!команды Telegram Зе!команды Весь мир Крым - это Украина! Киев Чернигов Сумы Луганский регион Донецкий регион Запорожье Херсон Харьков Полтава Днепр Кривой Рог Кропивницкий Черкассы Николаев Одесса Винница Житомир Ровно Луцк Хмельницкий Тернополь Львов Ивано-Франковск Черновцы Ужгород Одесса
На маленьких экранах (менее 11 см по горизонтали)
кликабельные области карты могут отображаться с искажением!

Приходите, сделайте фотографию, опубликуйте её на своей страничке с хештегом #зеофіс. Будем делиться с Вами нашими наклейками, программой и улыбками. :-)


У нас часто спрашивают, почему ещё нет Зе!офиса в Вашем городе? Зе!команда отвечает: скорей всего он уже есть. Информацию о открытии новых офисом мы скоро сообщим. Сейчас самое важное - следить за новостями официальных страничек Вашей области или города. Каждый день мы будем информировать Вас о открытии новых офисов! Всё будет Зешибись :-)
Интернет сообщества Зе!команды.