Команда Зеленского КипрНа этой странице Вы можете найти список официальных интернет сообществ команды Зеленского на Кипре. Здесь проживает 57000 выходцев из Украины, для большинства которых судьба нашего государства небезразлична.

Официальная страница в Facebook - https://www.facebook.com/ZeCyprus/

Официальная страница в Instagram - 

Официальная страница в Telegram - 

Дорогі українці на Кіпрі!

31 березня 2019 року відбудуться президентські вибори України. Проголосувати можна буде за адресою: Адреса: Республіка Кіпр, м. Нікосія 2415, Енгомі, Македонітісса, вул. Андреа Міаулі, 10. (Address: Nicosia, Engomi, 2415, A. Miaouli Str., 10.) Посольство України на Кіпрі.

Не проґавте свій шанс віддати голос за бажаного кандидата.

Офіційний сайт Посольства України в Республіці Кіпр – https://cyprus.mfa.gov.ua/ua

Особливості голосування в Республіці Кіпр.

ВАЖЛИВО: ОСТАННЯ ДАТА РЕЕСТРАЦІЇ В КОНСУЛЬСТВІ: - 18 БЕРЕЗНЯ 2019 (після цієї дати заяви приймуть але не опрацюют)

Громадянин України, який проживає або перебуває в період підготовки та проведення виборів на Кіпрі, реалізує своє право голосу на виборах на загальних підставах, незалежно від правових підстав перебування на території Кіпру, а також перебування чи неперебування на консульському обліку в Посольстві.

Для того, щоб виборцю реалізувати своє право голосу за межами України, необхідно:

- бути включеним до списку виборців на закордонній виборчій дільниці, яка знаходиться на території Кіпру;

- особисто прибути на відповідну закордонну виборчу дільницю в день голосування (31 березня 2019 року) з 08.00 до 20.00:

Закордонна виборча дільниця (№900043)

Установа: Посольство України в Республіці Кіпр

Адреса: Приміщення Посольства України в Республіці Кіпр, Республіка Кіпр, м.Нікосія, 2415, р-н Енгомі, вул.А.Міаулі, буд.10

Межі дільниці: Республіка Кіпр

Як в Україні, так і за її межами, кожний виборець голосує на виборах особисто. Голосування за інших осіб чи передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.
Документами, які є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на закордонній виборчій дільниці, є виключно:
– паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
– дипломатичний паспорт України;
– службовий паспорт України.

До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та які за своєю виборчою адресою згідно з даними Державного реєстру виборців відносяться до цієї закордонної виборчої дільниці.

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадяни України, які постійно або тимчасово проживають на Кіпрі, можуть:

1. Якщо Ви маєте дозвіл на проживання на Кіпрі:

Звернутися особисто або надіслати поштовим /кур'єрським зв’язком до Посольства документи для постановки на тимчасовий консульський облік, адже, якщо Ви маєте дозвіл на проживання на Кіпрі, це є найпростішим варіантом (надсилається копія 1 сторінки закордонного паспорту, копія дозволу на проживання - pink slip, yellow slip, visa F тощо, фотокартка 3,5 на 4,5, а також заповнена, підписана заява-анкета №18 - завантажити можна на сайті:

https://cyprus.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/Application+forms?fbclid=IwAR3vJq5MjGOxgQKcZOKPQEZ6nehcR7oNd2wKyqt6oc8dBozHfhJckneUOHw

2. Якщо Ви проживаєте на Кіпрі, але не перебуваєте на консульському обліку (не стосується туристів та тих, хто перебуває на Кіпрі не тривалий час)

Особисто подати до Посольства ЗАЯВУ про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців). Перед цим необхідно перевірити, чи Ви включені до Реєстру, та перевірити, чи правильно вказано в Реєстрі його прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу.

Це можна зробити за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців».

Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит.

Як це зробити (відеоінструкція

3. Після цього ОСОБИСТО подаєте до Посольства:

1) відповідь на запит щодо наявності у Державному реєстрі виборців (www.drv.gov.ua) - роздруківка з сайта, або e-mail
2) заяву про зміну виборчої адреси;
3) діючий закордонний паспорт громадянина України (з копією його першої сторінки);
4) документ, що підтверджує адресу Вашого проживання на Кіпрі (ОРИГІНАЛ + копія): залежно від обставин, такими документами можуть стати: Alien Book; договір оренди приміщення на Ваше ім'я; рахунок на сплату комунальних послуг, де вказана адреса Вашого проживання, або адреса Вашого чоловіка (тоді рекомендується додати - свідоцтво про шлюб); довідка від District Administration Office про місце Вашого проживання; документ від мухтаріса тощо (англійською мовою без перекладу, грецькою - з перекладом на українську/англійську мови).
Заяви подаються виключно особисто в Посольство (не використовується поштовий чи факсимільний зв’язок, електронна пошта).

3.1. Якщо Ви плануєте перебувати на Кіпрі в день виборів - нетривалий період (турист, відрядження тощо):

До виїзду за кордон в Україні необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за своїм місцем проживання/реєстрації в Україні, або до Відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців МЗС України (м.Київ, Михайлівська пл.1) і подати заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

За результатами, Ви отримаєте відповідне посвідчення під особистий підпис в журналі реєстрації посвідчень, з яким зможете звернутися до Посольства не пізніше ніж за 5 днів до голосування.

Важливо: заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни виборчої адреси Посольством не приймаються.

У день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.Официальный представитель Зе!команды на Кипре - Игорь Полишко

Facebook страничка Игоря

Официальная страничка команды Зеленского на Кипре - https://www.facebook.com/ZeCyprus/

Кликабельная карта сообществ Зе!команды

Ze2019.com RSS лента Главная страница Зе!Офисы Программа Зеленского Администраторам #Яклоун челлендж Facebook Зе!команды Instagram Зе!команды Telegram Зе!команды Весь мир Крым - это Украина! Киев Чернигов Сумы Луганский регион Донецкий регион Запорожье Херсон Харьков Полтава Днепр Кривой Рог Кропивницкий Черкассы Николаев Одесса Винница Житомир Ровно Луцк Хмельницкий Тернополь Львов Ивано-Франковск Черновцы Ужгород Одесса
На маленьких экранах (менее 11 см по горизонтали)
кликабельные области карты могут отображаться с искажением!

Приходите, сделайте фотографию, опубликуйте её на своей страничке с хештегом #зеофіс. Будем делиться с Вами нашими наклейками, программой и улыбками. :-)


У нас часто спрашивают, почему ещё нет Зе!офиса в Вашем городе? Зе!команда отвечает: скорей всего он уже есть. Информацию о открытии новых офисом мы скоро сообщим. Сейчас самое важное - следить за новостями официальных страничек Вашей области или города. Каждый день мы будем информировать Вас о открытии новых офисов! Всё будет Зешибись :-)
Интернет сообщества Зе!команды.