Великобритания и Ирландия.
Команда ЗеленскогоНа этой странице Вы можете найти список официальных интернет сообществ команды Зеленского в Великобритании и Ирландии. Здесь проживает более 300 000 выходцев из Украины, для большинства которых судьба нашего государства небезразлична.

Официальная страница в Facebook - https://www.facebook.com/ze2019officialUK/

Официальная страница в Instagram - 

Официальная страница в Telegram - 

Адреса офісу Зе!команди у Лондоні:
239 Kensinghton High Street, London, W8 6SN (3-й поверх)
Тел координаторів: Ігор -07830 245772 Дмитро - 07577 353689
Будь ласка організуйте ваше відвідування офісу попередньо зателефонувавши координатору по телефону.
Приєднуйтесь!

Отличные новости. Мы открыли офис в  ! Теперь мы с Вами на связи не только онлайн, но и в реальной жизни. Будем рады Вас видеть в нашем новом офисе. Нам нужны Ваши идеи и поддержка!

Адрес офиса Зе!команды в Лондоне: 239 Kensinghton High Street, London, W8 6SN (3-й поверх)
Телефон координаторов:

  • Игорь -07830 245772
  •  Дмитрий - 07577 353689

Зе!офис - это официальное представительство Зе!команды в Вашем городе. Основная цель работы данного офиса - организация работы наблюдателей и защита результатов компании в день выборов.

Мы ждём Вас! Зачем? - Вы сами можете стать гарантами честных выборов. Если вы считаете, что от Вас ничего не зависит, Вы правы, и можете спокойно наблюдать за ситуацией в Украине по телевизору. Мы ждём сограждан, которые готовы наблюдать и защищать честные выборы!!! Присоединяйтесь к Зе!команде!

Команда Зеленського Британія та Ірландія повідомляє:
ІРЛАНДІЯ

Інформація з офійного джерела
https://ireland.mfa.gov.ua/ua/press-center/notices/8987-shhodo-viboriv-prezidenta-ukrajini

Адреса: 16, Elgin Road, Ballsbridge, Dublin 4, Ireland D04 NY31. Переглянути на мапі
Телефон: (+353) 1 668 51 89; Факс: (+353) 1 668 79 17
Ел. пошта: emb_ie@mfa.gov.ua
Веб-сайт:/www.ireland.mfa.gov.ua

Шановні українці!

Шановні українці!
Нагадуємо, що 31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.
Для того, щоб мати можливість проголосувати на закордонній виборчій дільниці № 900027, утвореній при Посольстві України в Ірландії, рекомендуємо здійснити такі заходи:

1. За допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) перевірити, чи правильно вказано в Державному реєстрі виборців Ваше прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу.

2. Якщо Вашою виборчою адресою НЕ є адреса закордонної виборчої дільниці № 900027 (16 Елгін Роуд, Болзбрідж, Дублін 4), якомога раніше подбати про включення Вашого імені до списку виборців на закордонній виборчій дільниці № 900027 в один із таких способів:
стати на консульський облік у Посольстві України в Ірландії (детальна інформація тут) (документи можна як подати особисто, так і надіслати поштою),
АБО

подати до Посольства заяву про зміну виборчої адреси (заява подається виключно особисто разом із «закордонним» паспортом та документом, що підтверджує адресу проживання в Ірландії (наприклад, договір оренди житла, ірландське посвідчення водія тощо)),
АБО

подати до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою в Україні або до відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси (такий шлях включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці рекомендується у разі, якщо Ви перебуватимете на території Ірландії нетривалий період).
3. Пересвідчитись, що на день проведення виборів Ваш «закордонний паспорт» буде дійсним, та подбати, за необхідності, про його своєчасну заміну (детальна інформація тут).
Просимо звернути увагу!

Згідно із законом України «Про вибори Президента України» зміни до списку виборців на закордонній виборчій дільниці в день голосування не вносяться, а відтак можливість включення громадян України до списку виборців у день голосування буде відсутня.
Для одержання виборчого бюлетеня у день виборів Ви маєте особисто надати членам дільничної виборчої комісії свій дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон («закордонний» паспорт).

Команда Зеленського Британія та Ірландія повідомляя:

До уваги громадян України! Вибори Президента - 2019

Шановні громадяни України!

Нагадуємо, що 31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України.

У разі, якщо Ви плануєте взяти участь у голосуванні, рекомендуємо перевірити наявність Вашого запису у списку виборців та правильність інформації у згаданому списку (номер виборчої дільниці у приміщенні Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії - 900013).

Перевірити наявність у списку виборців та актуальність персональних даних можна за допомогою «Кабінету виборця» за наступним посиланням: https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN

У випадку відсутності у списку виборців, Ви можете стати на консульський облік у Посольстві, надіславши документи поштою за адресою консульського відділу: 78 Kensington Park Road, London W11 2PL

Інформація про порядок постановки на облік за посиланням:

Тимчасовий консульський облік

Звертаємо увагу, що зазначені документи мають подаватися до консульського відділу Посольства до 19.03.2019, враховуючи потребу надсилання даних в Україну з метою формування списку виборців.

Контакти консульського підрозділу Посольства: 020 7243 8923, email: gc_gb@mfa.gov.ua

Інформація з офійного джерела https://uk.mfa.gov.ua/ua/press-center/notices/9165-do-uvagi-gromadyan-ukrajini-vibori-prezidenta2019

Офіційна сторінка Команди на Фейсбук — https://www.facebook.com/ze2019official/
Офіційна сторінка Команда Зеленського Британія та Ірландія - https://www.facebook.com/ze2019officialUK/
Приєднатися до Телеграм каналу Команда Зеленського Британія та Ірландія - https://t.me/ze2019officialUKОфициальные представители Зе!команды в Великобритании и Ирландии

Официальная страничка команды Зеленского в Великобритании и Ирландии - https://www.facebook.com/ze2019officialUK/

Кликабельная карта сообществ Зе!команды

Ze2019.com RSS лента Главная страница Зе!Офисы Программа Зеленского Администраторам #Яклоун челлендж Facebook Зе!команды Instagram Зе!команды Telegram Зе!команды Весь мир Крым - это Украина! Киев Чернигов Сумы Луганский регион Донецкий регион Запорожье Херсон Харьков Полтава Днепр Кривой Рог Кропивницкий Черкассы Николаев Одесса Винница Житомир Ровно Луцк Хмельницкий Тернополь Львов Ивано-Франковск Черновцы Ужгород Одесса
На маленьких экранах (менее 11 см по горизонтали)
кликабельные области карты могут отображаться с искажением!

Приходите, сделайте фотографию, опубликуйте её на своей страничке с хештегом #зеофіс. Будем делиться с Вами нашими наклейками, программой и улыбками. :-)


У нас часто спрашивают, почему ещё нет Зе!офиса в Вашем городе? Зе!команда отвечает: скорей всего он уже есть. Информацию о открытии новых офисом мы скоро сообщим. Сейчас самое важное - следить за новостями официальных страничек Вашей области или города. Каждый день мы будем информировать Вас о открытии новых офисов! Всё будет Зешибись :-)
Интернет сообщества Зе!команды.