Переможці розіграшу призів від наших спільнотДрузі. Ось і завершився розішриш призів від сторінок ZeTeam.info та Україно, я за тебе!
https://www.facebook.com/zeteam.info/posts/628378437665172

Ми дуже раді що в час літніх відпусток Ви знайшли вільний час та прийняли участь у розіграші. Сподіваємося вам теж було цікаво.

Ми використали алгоритм RandomPicker.com для довільного виробу переможців.

Ви можете подивитися сам розіграш та переможців у нашому відео!

Деталі про переможців на сайті.
https://app.randompicker.com/protocol/614691x857

Вітаємо переможців та дякуємо усім за участь!

Олександр Чайко - https://www.facebook.com/alex.chayka.942

Людмила Кривошеєва - https://www.facebook.com/profile.php?id=100002426603059

п.с.
Бонус для кожного переможця!
При бажанні, ми можемо опублікувати на своїх сторінках у соціальних мережах (Facebook, Instagram, Youtube) + нашому сайті www.ZeTeam.info більш докладну інформацію про переможця.
Ви маєте можливість розповісти спільноті детальніше про себе. Наприклад, чому Ви слідкуєте за нашими сторінками та підтримуєте Зе!команду?!

Фейсбук забороняє видавати призи безпосередне через свій сайт. Тому, ми просимо переможців написати нам через приватне повідомлення
свою електронну адресу для вручення призів.


Деталі про наш конкурс

Шановні друзі!

На знак об’єднання незалежних сторінок « ZeTeam.info» та « Україно, Я за тебе » ми вирішили підготувати для своїх шанувальників подвійний сюрприз!
Ми влаштовуємо розіграш відразу двох корисних призів, які Вам обов'язково стануть у нагоді цього літа. Круто? Так!

обов'язково дочитайте до кінця

Кожний з підписників наших сторінок має шанс виграти один з нижчевказаних призів. Усе що від Вас потрібно – це зробити декілька простих дій, які не заберуть більше хвилини Вашого часу. Навіть більше – Ви маєте можливість стати відомими! Цікаво? Про призи:
1. Перший приз – Надувний «Ламзак». Це дуже корисна річ на пляжі, пікніку або на Вашій дачній ділянці. Він дуже компактний та займає небагато місця. Водночас дуже швидко він перетворюється на м’яку заміну пляжного лежака. Крім того, на ньому можна плавати, як на надувному матраці у безвітряну погоду.
2. Другий приз – Портативна колонка «Jbl Charge 2». Ви полюбляєте слухати улюблену музику на відпочинку, у дорозі або у себе на дачній ділянці? Тоді портативна колонка стане Вам обов’язково в пригоді! Ви маєте можливість підключити її до свого телефону та влаштувати гучну вечірню навіть у полі.
3. Бонус для кожного переможця! При бажанні, ми можемо опублікувати на своїх сторінках у соціальних мережах (Facebook, Instagram, Youtube) + нашому сайті www.ZeTeam.info більш докладну інформацію про переможця. Ви маєте можливість розповісти спільноті детальніше про себе. Наприклад, чому Ви слідкуєте за нашими сторінками та підтримуєте Зе!команду?!

Приймати участь - https://www.facebook.com/zeteam.info/photos/a.557247741444909/628376004332082/