У Порошенка опублікували відео, де фура збиває Зеленського

У Порошенка опублікували відео, де фура збиває Зеленського


Якщо ми почнемо публікувати весь бруд, то нам не вистачить годин на добу. Але це... занадто!

Відео змонтовано на основі останнього рекламного ролика, який вийшов вранці цього ж дня.
Не зрозуміло, Петро Олексійович насолоджується кадром, як фура збиває Володимира Зеленського, або може він отримує задоволення від білої доріжки, яка з'являється після...

Що буде завтра? Зрозуміло одне: наша команда порекомендує Володимиру посилити охорону. Факти та подробиці — https://ze2019.com/blog/fake_pp Думайте, поширюйте.


Відео змонтовано на основі останнього рекламного ролика, який вийшов вранці цього ж дня (взято з Telegram-каналу Порошенка).

О 21:34 10 квітня на офіційному Telegram-каналі Президента України Петра Порошенка, було опубліковано відео, де фура збиває Володимира Зеленського.


7 квітня на офіційній Facebook-сторінці вийшло звернення Президента, де він пояснює виборцям про те, що він все зрозумів, усвідомив і тепер зміниться. В даному відео гарант закликає приєднуватися до нього, а на ролику і в описі до публікації є посилання на його новий сайт euua.org.

Після реєстрації на сайті миттєво приходить СМС, що містить посилання на Telegram та Viber-канали.

 

У зазначеному Telegram-каналі й з'явилось дане відео. Не зрозуміло, Петро Олексійович насолоджується кадром, як фура збиває Володимира Зеленського, або може він отримує задоволення від білої доріжки, яка з'являється після...

 

Що буде завтра?

Зрозуміло одне: наша команда порекомендує Володимиру посилити охорону.

Думайте.