Перший документальний фільм
«Студії Квартал-95»

Підтримка — це те, що дає поштовх рухатися далі, навіть коли здається, що ситуація критична.Учора відбулася прем'єра документального фільму «Душа не пропала» від «Студії Квартал-95». Мета фільму — не піар і не змагання, хто зробив для наших героїв на сході більше добрих справ. Розповіли про те, як усе було насправді. Артисти «Студії Квартал-95» і їхній керівник Володимир Зеленський бували не раз у зоні АТО, у військових шпиталях задля того, щоб підняти бойовий дух хлопців. Віддавали усе, що було, ділились, чим могли.

Цей фільм має подивитись кожен українець. Пролита кров зобов’язує усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

facebook.com/ze2019official/posts/436997453725162

Поділіться посиланням із рідними та друзями, усі мають знати, як тяжко нашим героям на сході та наскільки для них важлива підтримка.

Цього тижня минула п'ята річниця початку кількаденних розстрілів активістів на Майдані під час Революції Гідності. Уся країна схилила голови перед героями Небесної Сотні. Наше завдання — не допустити такого в майбутньому.

Дякуємо вам за підтримку, зробимо це разом!
Слава Україні!