Усім привіт!Я — Володимир Зеленський. Більшість із вас знають мене як актора, телеведучого, режисера і продюсера проектів студії «Квартал 95», у якому я багато років був художнім керівником. Програми «Вечірній квартал», «Розсміши коміка», «Ліга сміху», 10 повнометражних фільмів, серіали «Свати», «Слуга народу» і багато інших ми зробили разом — я і моя команда.

Поруч зі мною завжди була команда: мої однодумці — талановиті, професійні, позитивні люди. Ми завжди ставили собі високу планку. Наша головна мета — дарувати людям гарний настрій і робити їхнє життя щасливішим. Досягнувши поставленого результату, рухатися далі, до нових цілей, завдань і проектів.

Сьогодні я запрошую вас стати частиною моєї команди і разом втілити в життя  найголовнішу мету — зробити щасливішими людей в Україні. Я хочу бачити навколо радісні обличчя. І в цьому намірі я серйозний, як ніколи.

Я йду в президенти, тому що мені не все одно, у якій країні житимуть я і моя сім'я — дружина, батьки, діти. У якій країні житиме кожен з нас. Ми зробили перший крок, отримали зворотний зв'язок від вас і величезну підтримку.

Ми проаналізували і систематизували всі ваші відповіді, коментарі та думки. Прислухалися до вас і написали програму для народу, а не політиків. Кожен з вас може її доповнити, прокоментувати і навіть покритикувати. Але пам'ятайте: критикуючи — пропонуй. Немає часу на розмови, багато справ у найближчому майбутньому. Я йду в президенти. Ви зі мною?