Володимир Зеленський зустрівся з Христею Фріланд

Володимир Зеленський зустрівся з Христею Фріланд


Важливі зустрічі продовжуються! Сьогодні новообраний Президент України Володимир Зеленський обговорив з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд боротьбу з корупцією та Мінський формат урегулювання конфлікту на сході України.

«Ми не хочемо говорити про боротьбу з корупцією, ми хочемо досягти перемоги над нею. — Володимир Зеленський. — Наша мета — це держава у смартфоні».

Христя Фріланд зазначила, що в деяких сферах Канада може брати приклад з України. Зокрема, це стосується системи електронних декларацій. Більш того, міністр закордонних справ Канади зазначила, що сучасним політикам дуже важливо слухати своїх громадян. Та запевнила, що Володимир Зеленський може розраховувати на підтримку Канади на міжнародній арені.

«Дуже важливо, що за вас проголосувала вся Україна. Демократична Україна, де є успішна економіка, — це приклад для всіх країн пострадянського регіону, зокрема для росіян», — наголосила Христя Фріланд. Більш того, на зустрічі обговорили пошук мирного врегулювання конфлікту на сході України. «У нас є шанс для припинення вогню та повернення Донбасу», — сказав Володимир Зеленський. Під час обговорень також ішлося про потужне представництво нашої держави на конференції з питань підтримки реформ в Україні, яка відбудеться в Торонто у липні 2019 року.