7 березня відбулась зустріч із заступником державного секретаря США з політичних питань Девідом Гейлом.Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський продовжує серію зустрічей із представниками іноземних держав і міжнародних організацій.

7 березня відбулась зустріч із заступником державного секретаря США з політичних питань Девідом Гейлом. На зустрічі також була присутня посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович. Учасники обговорили, зокрема, важливість прозорості й демократичності майбутніх виборів глави держави.

Кандидат у Президенти розповів пану Гейлу про перебіг передвиборчої кампанії, у якій наразі фіксуються порушення. Зокрема, сам Володимир Зеленський нещодавно зіткнувся з тиском — біля його офісу виявили апаратуру для прослуховування, яка належить Службі безпеки України.

Зеленський проінформував заступника держсекретаря США про те, чим займатиметься, якщо українці оберуть його президентом. Серед головних завдань: перемога над корупцією, що досягається, зокрема, через максимальне сприяння антикорупційним органам та відкритість влади.

Раніше Зеленський зустрічався з директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон, постійним представником Міжнародного валютного фонду в Україні Йостою Люнгманом, спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером, а також депутаткою Європарламенту Ребеккою Гармс.