Зустріч Володимира Зеленського із представниками Ради рабинів України.Подія дня — зустріч Володимира Зеленського із представниками Ради рабинів України. ✡️

Сьогодні Володимир приймав вітання від головного рабина Дніпра та Дніпропетровської області Шмуель Камінецького (Центральна Україна); головного рабина Харкова та Харківської області Мойше Московича (Східна Україна); головного рабина Одеси та Півдня України Авраама Вольфа; головного рабина Житомира та Західної України Шломо Вільгельма; головного рабина Донбасу Пінхаса Вишецького; головного рабина Києва Мойше Реувена Асмана. Більш того, учасники задекларували свою підтримку всіх мирних ініціатив новообраного Президента.

«Я провів зустрічі з представниками різних релігій і культур. І сьогодні звертаюся до вас із проханням підтримати нашу ідею розбудови діалогу з мешканцями тимчасово окупованих територій на сході України та Криму. Ми вважаємо за необхідне не втрачати зв’язок із цими людьми, бо всі вони — українці, наші співгромадяни», — наголосив Володимир Зеленський. «Навіть небагато світла відганяє багато темряви, — рабин Шмуель Камінецький. — Є три головні чинники успіху вашого правління: правосуддя, чесність і мир. Ніколи не робити того, чого б ти не хотів, щоб зробили тобі. Ось головне правило». На зустрічі йшлося про боротьбу з антисемітизмом. Учасники відзначили, що в Україні сьогодні ця проблема не є такою гострою, як в інших країнах світу. Щороку в Україну приїжджає понад 800 тисяч паломників, тут поховані 150 єврейських праведників. «Наразі в Україні проживає не менше півмільйона євреїв, для яких Україна — рідна земля, яку ми любимо. І мріємо про те, щоб життя в Україні було гідним і щасливим для всіх людей, — зазначив Шмуель Камінецький. — Немає жодних суперечностей у тому, щоб бути євреєм і бути справжнім патріотом України». Наприкінці зустрічі гості подарували Володимиру Зеленському ексклюзивне видання Тори.