6 квітня Володимир Зеленський провів зустріч з представниками наглядової ради Ялтинської європейської стратегії6 квітня Володимир Зеленський провів зустріч з представниками наглядової ради Ялтинської європейської стратегії (YES), де обговорив євроатлантичні перспективи та бачення подальших реформ в Україні — курс України на ЄС і НАТО залишиться незмінним, однак рішення про вступ до Північноатлантичного альянсу має ухвалити народ шляхом референдуму .

«Я особисто, як громадянин України — за вступ до НАТО, але потрібно пояснити людям, що НАТО — це не якийсь дракон», — зазначив кандидат у Президенти.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен підкреслив: «Гадаю, найважливіше — встановити хороші контакти з лідерами європейських держав. І ми допомагатимемо вам у цьому, якщо ви переможете на виборах. Для нас це важливо, бо Україна — головний стратегічний партнер Євросоюзу. А зважаючи на те, що в кінці травня об'єднана Європа обиратиме парламент, вкрай важливо, щоб новий український президент налагодив зв'язки якомога швидше».

З Володимиром на зустрічі були присутні члени його команди — Олександр Данилюк, Іван Баканов та Руслан Рябошапка.

«Усі ці люди, котрі сидять поруч зі мною, — експерти нашої команди. У нас є ще багато осіб на прикметі. Чимало пропозицій від людей — професіоналів і від так званої старої системи. Але ми думаємо над цим. Тому що не хочемо бачити старі обличчя. Ми хочемо йти вперед, з новими кадрами», — підкреслив Зеленський.

Крім цього, були обговорені підсумки першого туру виборів. Колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт підкреслив, що він відбувся прозоро і це є позитивним сигналом для світової спільноти.