3,5 тисячі охочих в депутати. 30 000 до «Слуги Народу».2 червня завершилася реєстрація охочих балотуватися до Верховної Ради у мажоритарних округах партії «Слуга Народу»!

Цифри вражають:
— 3,5 тисячі охочих стати кандидатами в депутати у мажоритарних округах;
— понад 30 000 осіб виявили бажання долучитися до команди «Слуги Народу».

Але знаєте, це доволі серйозний курс і одного «я хочу бути депутатом» замало. Перш за все, ми долучаємо до діяльності у партії людей компетентних і професійних. До речі, вже відмову отримали 1 тис. 265 осіб. Цінності цих людей не збігаються з цінностями партії. Більш того, після аналізу відповідних баз і реєстрів, моніторингу соціальних мереж було виявлено, що деякі претенденти чи їхні компанії раніше були задіяні у корупційних схемах і скандалах.

Всі прізвища кандидатів будуть оприлюднені на з’їзді політичної сили 8 червня. Наразі всі резюме кандидатів з усіма матеріалами вже вивчаються й ретельно перевіряються не тільки внутрішньою службою безпеки, а й фахівцями HR-агентств.

А у вас ще є можливість долучитися до діяльності «Слуги Народу». Свою кандидатуру можна запропонувати у розділах «Волонтер у штаб», «Член комісії або спостерігач» і «Політичний діяч у майбутньому»: https://sluganarodu.ua/join

#зекоманда #зепрезидент #зеновини #зеленский #зеленський #президентслуганароду
#зробимоїхразом #зеленський #zeteam.info #Ze2019 #ze2019official
#слуганароду #обіцявівиконав #миробимоцеразом #sluganarodu #зеофис #зеофіс #зелюди #язаЗе

PS:Тобі сподобався цей пост? Зараз саме слушний час приєднатися до нашої дружньої спільноти.