Спойлер від Михайла Федорова: маю доручення від президента — «драйвити» класні проекти

Спойлер від Михайла Федорова: маю доручення від президента — «драйвити» класні проекти


Спойлер від Михайла Федорова: маю доручення від президента — «драйвити» класні проекти, щоб вони швидше ухвалювалися та реалізовувалися на національному та регіональному рівнях!


Отже, цифровізація країни має бути комплексною, а не точковою! «Клаптиковий» підхід до використання цифрових технологій не допоможе отримати суттєві переваги для економіки та громадян України. Замість вибіркової цифровізації, що покращує якість певних систем чи сфер життя громадян, Україна має рухатися до повного й всеохопного переходу на цифрові технології.


Останнім часом силами волонтерів і держави були зроблені певні кроки на шляху до цифровізації України, однак цього недостатньо. Кроки мають бути комплексними. Чиновники мають якомога менше контактувати з людьми.


Ми продовжуватимемо впровадження багатьох необхідних для громадськості та країни проектів, що стосуються цифрової економіки, електронного урядування, цифрових інфраструктур. Стосовно електронного урядування, наш план полягає в об’єднанні електронних послуг у так зване «єдине вікно». Ми зробимо їх більш зручними для громадян, вирішимо питання електронної ідентифікації. Ми розуміємо рівень проблем, що заважають розвитку цифрової економіки. Насамперед це пов’язано з доступом до Інтернету.


Це спіч з виступу Михайла Федорова на форумі Digitalization: business talk, open opportunities, присвячений актуальним питанням впровадження цифрових трансформацій і розвитку цифрової економіки.