Зеленський зустрівся з Патріархом Філаретом, Епіфанієм та Онуфрієм.

Зеленський зустрівся з Патріархом Філаретом та Епіфанієм.


Сьогодні Володимир Зеленський зустрівся з Патріархом Філаретом. На зустрічі також був присутній настоятель храму Різдва Христового протоієрей Микола Салабай. Владика привітав новообраного Главу держави з перемогою на виборах та закликав використати дану йому владу для сприяння добру і подолання зла. Потому Патріарх Філарет вручив новообраному Президенту пам’ятний подарунок. Володимир Олександрович подякував Патріарху за зустріч та спілкування.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Зеленський також зустрічався із Предстоятелем Православної Церкви України митрополитом Епіфанієм.

Зеленський зустрівся з Патріархом Філаретом та Епіфанієм.
Зеленський зустрівся з Патріархом Філаретом та Епіфанієм.

https://www.cerkva.info/posts/patriarkh-filaret-zustrivsia-z-novoobranym-prezydentom-ukrainy-volodymyrom-zelenskym


Як ми зауважили, сьогодні новообраний Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Предстоятелем Православної Церкви України митрополитом Епіфанієм, привітав його з Великоднем та перемогою на виборах.

Під час зустрічі були обговорені проблеми, які стоять перед українцями, зокрема, багаторічний конфлікт на Донбасі.

Володимир Зеленський та митрополит Епіфаній єдині у тому, що Церква має молитись, а держава — робити все, щоб регіони нашої країни жили в мирі та спокої. Більш того, були обговорені теми боротьби з корупцією та бідністю.

Предстоятель Православної Церкви України подарував новообраному Президенту репринтне видання «Острозької Біблії» — першого повного друкованого тексту Старого і Нового Заповітів слов’янською мовою, надрукованого в Україні наприкінці XVI століття. Володимир Зеленський подякував за вітання та висловив сподівання на доброзичливі взаємини Церкви та держави.

https://www.cerkva.info/posts/vidbulasia-zustrich-obranoho-prezydenta-ukrainy-volodymyra-zelenskoho-z-blazhenniishym-mytropolytom-epifaniiem

https://www.pomisna.info/news/vidbulasya-zustrich-obranogo-prezydenta-ukrayiny-volodymyra-zelenskogo-z-blazhennijshym-mytropolytom-epifaniyem/


Володимир Зеленський провів зустріч із Главою УПЦ МП митрополитом Онуфрієм. Митрополит же висловив вітання з обранням на відповідальну й почесну посаду, побажав Божої допомоги, наснаги та терпіння. Під час зустрічі були обговорені питання розвитку загальнолюдських цінностей, окремо зосередили увагу на ситуації на Сході. Володимир Зеленський та митрополит Онуфрій наголосили на тому, що держава та Церква мають докласти максимум зусиль для налагодження миру та відновлення єдності України.