Important! Ми фіксуємо значні порушення ще до початку виборів!Ну що, дорога політична еліта, не змогли зупинити в Україні, намагаєтесь закрити за кордоном? Ми розповідаємо все відкрито! Сьогодні в багатьох країнах проходили засідання спостерігачів для відкриття опечатаних і заздалегідь опломбованих сейфів з бюлетенями. Але куди їх привозять — приховують! Не зрозуміло за якої причини закриваються виборчі дільниці консульства. У Канаді засідання повинно було відбутися два дні тому. Нашим Зе! подзвонив голова комісії і сказав, щоб спостерігач терміново прийшов, бо члени комісії хочуть зробити все як думаєте? В ТИХУ!
Коли наші прийшли — ті зраділи, але коли дізналися що від Зеленського — просто зачинили двері!


Компроміс ніби-то знайшли
Але сьогодні дивним чином голову комісії скинули і проблем позбулися. Ну і відповідно нашого спостерігача не впустили на засідання, де відкривали опломбовані сейфи з бюлетенями. У Молдові схожа історія.
І у Польщі та ж історія. Нинішня влада все вирішує просто:
— не впускають спостерігачів на засідання для відкриття опломбованих сейфів з бюлетенями та внесення їх в протокол;
— не дозволяють фотографувати, знімати;
— підіймають махінації;
— приховано проводять засідання;
— відмовляються складати акти, чому не пускають спостерігачів. Ми намагаємось відстояти свої права! Але наглість, та системні фальсифікації, які проводяться роками, залізно намагаються ламати всю правду!