Сьогодні новообраний президент Володимир Зеленський провів зустріч із духовними лідерами мусульман України.

Сьогодні новообраний президент Володимир Зеленський провів зустріч із духовними лідерами мусульман України.


Сьогодні новообраний президент Володимир Зеленський провів зустріч із духовними лідерами мусульман України. На зустрічі були присутні: шейх Ахмед Тамім голова Духовного управління мусульман України, муфтій України, Айдер Рустемов — муфтій Духовного управління мусульман Криму, шейх Саід Ісмагілов — муфтій Духовного управління мусульман України «Умма». Зазначимо, що наразі в Україні проживає близько 2 мільйонів мусульман.

Володимир Зеленський наголосив, що його стратегія — не на словах, а на ділі об’єднати країну, адже єдність — це запорука сили. Для цього слід розпочати конструктивний і відвертий діалог зі всіма громадянами України, зокрема на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу.

«Ви — лідер нового покоління, обраний народом України. І я вважаю, що сильна, заможна Україна для всіх громадян різних національностей і віросповідань — це справжня мрія простих людей», —підкреслив шейх Ахмед Тамім. Більш того, учасники зустрічі підтвердили свою готовність підтримати ініціативи новообраного Президента, орієнтовані на консолідацію суспільства. Також поговорили про можливість міжнародних інвестицій в Україну від представників мусульманських держав. Володимир Зеленський підкреслив, що особисто готовий стати гарантом інвестицій у рамках своїх повноважень, закріплених Конституцією України. Крім цього, духовні лідери українських мусульман привітали з обранням на пост Президента України та наголосили на великій відповідальності перед народом — представниками різних національностей і віросповідань. Шейх Ахмед Тамім, один із членів Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, окремо підкреслив готовність підтримати конструктивні ініціативи новообраного Президента, зокрема на міжнародній арені під час зустрічей офіційних осіб, представників мусульман різних країн світу.