Володимир Зеленський представив свою команду.

Володимир Зеленський представив свою команду.


Сьогодні у прямому ефірі "Право на владу" Володимир Зеленський представив свою команду. Ви цього дуже чекали та нарешті ви побачили все!

Цього четверга, 18 квітня, гостями програми "Право на владу" стали кандидат на пост Президента України Володимир Зеленський та члени його команди; відомі журналісти: Соня Кошкіна, Дмитро Гордон, Сергій Щербина, Олександр Мартиненко, Марія Жартовська, а також експерти.Якщо я не впораюсь - я піду. Саме тому перший закон, який я запропоную на посаді - закон про імпічмент президента. Про це в прямому ефірі «Право на владу» заявив кандидат на пост Президента України Володимир Зеленський.

Ми запустимо масштабний процес діджиталізації в країні. Це стосується і ID-паспортів, і охорони здоров’я, і податкової сфери, і навіть виборів. Наша мета - держава в смартфоні. Про це в прямому ефірі «Право на владу» заявив координатор діджитал напрямку команди кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського Михайло Федоров.

В адміністрації президента більше не буде кураторів, які розказуватимуть антикорупційним органам що і як робити. А ті антикорупційні органи, які не працюють, буде перезапущено. Про це прямому ефірі «Право на владу» заявив радник кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського Руслан Рябошапка.

Українське військо буде професійним, а оборонні витрати будуть повністю прозорі. Ви у реальному часі зможете перевірити куди йде кожна копійка. Про це в прямому ефірі «Право на владу» заявив представник команди кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського, директор Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міноборони (2005–2007), начальник Управління оборонної та безпекової політики Секретаріату Кабміну (2010–2011) Іван Апаршин.

Наш перший фокус - гуманітарні аспекти та питання безпеки. Ми продовжимо співпрацю з МВФ та Світовим банком. Про це в прямому ефірі «Право на владу» заявив представник команди кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського, міністр фінансів України (2016-2018) Олександр Данилюк.

Основні тезиси Зе!команди