Хтось невідомий купив домен LiqPay.com, та налаштував редіректСьогодні багато людей не змогли оплатити свої покупки в інтернет-магазині через додаток LiqPay. Хтось невідомий купив домен LiqPay.com, який раніше належав Приват Банку та налаштував редірект на наш сайт. А нам навіть захищатись не треба, тому що ми нічого схожого не робили протягом всієї кампанії та починати не збираємось. Як ви бачите у нас дуже велика аудиторія, а такі способи вже давно не є ефективними.

Хтось невідомий купив домен LiqPay.com

Ви вже не з чуток знаєте, що таке чорний PR! Адже зараз бачите його на кожному кроці, на кожній сторінці в соціальних мережах і цих вбросів терпіти ще 10 днів!

До речі, термін "чорний PR" з'явився для позначення політичної інформації, поширюваної через замовні публікації в ЗМІ та листівки, оплачувані неофіційно, у яких красувались наклепи та розповсюдження конфіденційної інформації.

Брудний PR існує давно і добре розвинений в іноземних державах. До нього звертаються політики в агонії програшу. Природно, чорний PR активізується під час виборів. Як у принципі наразі відбувається в Україні!

Всі надивились на нові борди? Фейкові наліпки на стовпах? Вброси від чинної влади у фейсбуці? Як думаєте, ці події увійдуть в історію під лозунгом "вперше чорний PR програв честі та прозорості"? #зробимойогоразом