Фейкові новини!
Жодних кадрових рішень не ухвалювали.

Фейкові новини!


У ЗМІ з’явилася інформація про призначення, які Володимир Зеленський нібито планує після перемоги на виборах Президента України.

Звертаємо вашу увагу, що ці повідомлення ґрунтуються на домислах і припущеннях. Жодних кадрових рішень у команді Володимира Зеленського не ухвалювали. Більш того, вони не будуть кулуарними, бо ж недарма ми запитували українців, кого вони хотіли би бачити на ключових посадах.

Зараз триває процес аналізу та відбору кандидатур для призначення на державні пости, які перебувають у компетенції Президента. Кандидатів буде оголошено до голосування у другому турі, як і обіцяв Володимир. Ми не виключаємо, що до тих чи інших претендентів можуть бути зауваження, адже ідеальних людей не існує.

Однак запевняємо, що ми керуємося чіткими принципами добору:
— професійність у сфері компетенції, яку вимагає посада;
— відсутність підозр у вчиненні корупційних діянь;
— відсутність ділових та політичних зв’язків із країною-агресором;
— готовність добровільно піти у відставку у разі виникнення підозр у неналежному використанні влади та перевищенні повноважень.

Будь-які прогнози щодо персонального складу команди, оприлюднення будь-яких прізвищ у зв’язку з посадами є передчасним. Команда Зеленського та її представники не роблять таких припущень ані публічно, ані конфіденційно. Список на призначення оголосить Володимир Зеленський. Підкреслюємо: лише він і лише в той термін, про який він говорив раніше.